#Black and white

23. january 2015 at 21:53 | Ronnie Wolf |  Life
Každé ráno se probouzím do černobílého filmu. No není pravda, že život se skládá z černých a bílých barev? Bílá barva představuje ty světlé chvilky, ze kterých by jste se měli radovat a černá všechno ostatní, co vám zrovna úsměv na tváři nevykouzlí.

Jsem druh člověka, který všechno strašně prožívá. Když jsem zamilovaná dokážu myslet hodiny na to, jak se mnou ta osoba mluvila. Když jsem smutná ráda se v tom vyžívám. Poslouchám smutné písničky, ležím a přemýšlím. Když jsme naštvaná jsem schopna člověku říct i něco, co bych za normálních okolností neřekla. Když mě nekdo zradí, jsem schopna s ním už nikdo nepromluvit.

Moje emoce mě někdy přivádějí k šílenctví. Je tu jedna věc, která je na tom dobrá a tím je má upřímnost. Nedokážu se přetvařovat, nedokážu se s někým bavit pokud se mi hnusí, nemám na to prostě žaludek. A myslím, že by si toho někteří mí přátelé měli vážit, jelikož v dnešní době upřímných lidí je velmi málo. Spousty lidí za vámi jde a obejme vás. Co se, ale děje za zády? To radši nechcete vědět. A já jsem bývala naivní osůbka a myslela jsi, že to berou stejně, jako já. Ale dnes už vím jaká je pravda. No a co? Nic s tím neuděláme, nemůžeme změnit jejich zaostalost.

Další věc, která mě opravdu štve jsou vztahy. Opravdu nepochopím, jak může někdo s někým chodit řekněme měsíc. Za ten měsíc se ještě skoro ani neznají a už mají velké "problémy", které vedou k rozchodu, nasleduje dvou denní pomlouvání a pláč. A pak šmitec, za týden nový "vztah" a slova "Miluju tě.". Proč? Fajn ať si spolu "jsou", ale ať nepoužívají ty závazné věty.
S touhle další zaostalostí se dostáváme k mému problému. Poté, co jsem zažila dost velká zklamání odmítám spoustu možností. Nemám zájem se vrhat do vztahu, který by za 3 týdny skončil. Nebudu si zbytečně lámat srdce. Dále ještě nepřišla osoba, která by mi udělala motýlky břiše. Vím, že jedna osoba by mohla, ale neudělá to, protože patří k těm zaostalým lidem. Takže jsem vrátka s jeho jménem zavřela a doufám, že je už nikdy neotevři a brzy přijde někdo, kdo mi zase vykouzlí úsměv na tváři.

Mějte krásný černobílý den(večer),
vaše Ronnie Wolfová


 

1 person judged this article.

Poll

Myslíte si, že rok 2015 bude vašim šťastným?

Ano
Ne
Nevím, ale doufám, že ano.

Comments

1 fakynn fakynn | Email | Web | 24. january 2015 at 11:26 | React

V mnoha věcech to máme podobné.

Já si přijdu jako mistr přetvářky a používám ji už tak často, že jsem pro lidi jen věčně se usmívající se a s pozitivním myšlením. Ono to je vlastně dobře, nemusím nikomu nic vysvětlovat, nikoho nijak zatěžovat a hlavně už si to namlouvám i sama sobě a celkově mě to nutí být pozitivní. Možná to je zvláštní, ale svým způsobem je to dobré.
- I když, pak stavy, které mám, když už ve mě všechno bouchne, se mi moc nelíbí.

2 Elis Elis | Web | 24. january 2015 at 12:44 | React

Moc hezky napsané, líbí se mě jak hezky si rozdělila svět a život na černou a bílou, v podstatě to tak je, i když jsou různé odstíny ... vztahy o kterých mluvíš, nejsou pravou láskou, jsou to jen stavy zamilovanosti, nebo to některým lidem tak vyhovuje a nechtějí se vázat a tak přebíhají z jednoho vztahu do druhého, je to složité, ale na lásku se nesmí nikdy rezignovat, je to nejdůležitější věc v životě...

3 Katarina Katarina | Web | 24. january 2015 at 22:02 | React

sem v tomhle stejná jako ty. Úplně ve všem, co jsi napsala. Za chvíli mi bude 20 a nikdy jsem neměla vážný vztah, jo, jsem stydlivá a ne zrovna jedna z těch výrazných, svůdných holek, ale hlavní podíl má na téhle věci to, že jsem se doopravdy a vážně zamilovala jen jednou - na první pohled - zatímco ten kluk to tak nebral. On to prostě necítil, a tak jsem si hned na první zamilování zlomila srdce. A taky nechci být jedna z těch, co "jsou s někým, jen aby nebyli sami" a jak píšeš, po pár týdnech to nevydrží a je po "vztahu".
No prostě je to šíleně zapeklitá kapitola, ty vztahy.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement