#ILY

14. january 2015 at 19:22 | Ronnie Wolf |  Life

Ahoj všichni,

(pochopte, že to co teď vypustím do světa je pro mě dost těžké napsat a vůbec o tom nějakým způsobem mluvit)
chtěla bych vám říct o jedné etapě mého života, která už skončila, ale hodně mě poznamenala.
Bude to asi jediný článek, který budu o této osobě psát. A téma se budu v podstatě točit okolo přátelství ze
kterého vznikla láska a jak to všechno dopadlo. V této etapě jsem řekla první opravdové "Miluji tě" a myslela to vážně.

Celá věc začala před třemi rokami, kdy jsem měla kluka, který na mě zrovna nebyl moc hodnej. Mě v té době bylo nějakých 14. Doma jsem to neměla lehké, protože můj táta často pil a máma z toho byla hodně špatná. Ten můj tehdejší kluk mi nijak nepomáhal a v podstatě mě jen psychycky trápil a já se začala dostávat do depresí. Tehdy jsem se s NÍM začala bavit trochu více.

Začali jsme si psát, skajpovat a hodně jsme se bavili o přestávkách ve škole. Začali jsme spolu chodit často ven a byli jsme nejlepší kamarádi. Jednoho dne, ale můj tehdejší kluk zjistil, že takového kamaráda mám a začalo mu to vadit. Začal mě psychycky vidírat, řvát na mě a podobně. Měl strach, že toho kamaráda začnu mít radši než jeho, protože viděl, že u něj mám větší potporu a cítím se trochu lépe.

Taky, že měl pravdu jednoho dne přišel táta znovu domů opilí a kamarád mi psal jestli s ním někam nepůjdu. Šli jsme, povídali si a podobně a já se cítila o dost lépe. Přišla jsem na to, že s tímhle člověkem jsem se cítila sama sebou. A řekla si "Sakra holka, ty jsi do něj blázen..." Jenže dámy a pánové, tady byla maličkost on chtěl mojí kámošku....

Pořád jsme spolu chodili ven. - Skajpovali. - Přišlo léto, já se rozešla se svým přítelem. - On šel na střední mě ještě zbýval rok. - Parkrát jsme se sešli, protože nebyl čas a nějak jsme se přestali vídat. - Pak jsme si znovo více začali stýkat a volat a vše. - Přišlo zase období, kdy jsem byla tak zamilovaná, že jsem mu to řekla a on řekl, že pro něj bud vždycky jen kámoška. - Já z toho byla v háji. - Přišlo další léto. - Já se z toho dostala. - Šla jsem první rok na střední a začala žít normální šťastný život. - Občas jsem s nim jezdila do školy. - Začali jsme si hodně psát a já byla pořád v pohodě už jsem se s tím smířila. - A pak to přišlo.

Ano osudnej den nadešel, když už jsem se z toho dostala a konečně začínala nový vztah. Ano přesně tak, řekl mi že to co říkal byla chyba a další kecy. Moje reakce byla hodně hodně hodně překvapená, vůbec jsem něco takového nečekala. Bylo to v prosinci blízko Vánoc, brala jsem to jako kouzlo Vánoc. Śli jsme spolu nakupovat, dali si jídlo cestou zpátky jsem se v autobuse opřela o jeho rameno a když jsme se loučili tak jsme přemýšleli o tom jestli by jsme si neměli dát něco více než jen letmou přátelskou pusu. Začal ke mě jezdit domů a koukali jsme se na vánoční pohádky. A jednou jsme se poprvé políbili. Ne, že by to políbení bylo nějak nádherné, ale určitě nejlepší pusa kterou jsem, kdy dostala. Ano začala jsem s nim chodit.

Náš vztah byl krásný. Opravdu mám na něj moc krásné vzpomínky. Nový rok začal tím, že jsme se společně s jeho rodinou šli podívat na ohňostroj. Opravdu jsem si říkala, že tento rok budu nejšťastnější. Taky, že jsem byla. Kdybych jsem měla psát všechny ty krásné vzpomínky při jejichž představě se usmívám tak by to bylo tak na deset stránek.
Bohužel to skončilo dost zvláštně. Můžem za to v podstatě oba. Ale rozešli jsme se v dobrém a pak jsme se nějakou dobu neviděli.
Začal chodit s novou slečnou o které mi tvrdil, když mu psala, že týhle se opravdu nemusím bát. Fajn tak si s ní byl pěkný dva měsíce a stihli to co mi za půl roku zřejmě slovo Miluju tě si řekli skoro hned a vše. Když se rozešli, tak tvrdil, že to co s ní nezažil s nikým a byl z toho celý špatný. Ale opravdu to mi řekněte, jak tohle může říct. Jak tohle může říct, když se rozešli kvůli tomu, že na sebe neměli čas a chodili spolu o prázdninách a když jsem s ním byla já tak to bylo i při škole....
Nejsem na něj naštvaná, jen mě zklamal. Zklamal mě v tom, že když se podívá na náš dlouhý příběh a na to co jsme spolu zažili a na hloupé věty "Nedokážu si představit, že bych byl s někým jiným." Opravdu, opravdu pak brečí pro vztah, který trval celý dva měsíce a neměl cenu....Nejvíce sobecké je, že mi to ještě v pohodě řekne.
Ano znovu jsme kamarádi, ale lásku k němu už nechovám. Stala se z něj děvka a blbec a to neříkám, protože bych ho chtěla nějak urážet, ale protože je to fakt. Promin.
I po tom co se z něj stalo na něj vzpomínám, jako na prvního kluka kterému jsem řekla "Miluju tě."
Člověk, který mě změnil. Na kterého si budu vždy pamatovat. Moje první láska.

Vaše drahá Ronnie Wolfová.

 

2 people judged this article.

Poll

Myslíte si, že rok 2015 bude vašim šťastným?

Ano
Ne
Nevím, ale doufám, že ano.

Comments

1 elis elis | Web | 15. january 2015 at 2:04 | React

S láskou bývá často potíž. Bohužel to tak je a nikdo s tím nic nenadělá.
Časem by takových zkušeností mělo být - čím jsou lidé starší, tím jsou i rozvážnější (většina) a stojí si za tím, co řeknou.
Každopádně krásný článek. Jsou věci, které je dobré ze sebe dostat. Navíc mi přišel, nehledě smutného obsahu, krásný - vzbuzuje emoce, které čtenáře zasáhnou. ;)

PS děkuji za tvůj komentář. Moc mě potěšil. Blog jsem si, jak víš, založila teprve nedávno takže tam toho zatím moc není a v rámci zkouškového nemám teď moc času na psaní, ale mám pár zajímavých nápadů, které budu co nejdříve realizovat ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement