#Relax and Coffee time

15. january 2015 at 21:14 | Ronnie Wolf |  Life

Ahoj všichni,

Určitě má každý z vás nějaké své oblíbené místo, kde si může odpočinout, popovídat si s někým a cítit se jednoduše uvolněně. Takové mé oblíbené místo je kavárna. A o té bych tu teď chtěla konkrétně mluvit.

Nemůžu říci, že v každé kavárně bych se cítila takhle uvolněně. Mé oblíbené kavárny mají v sobě dřevěné židle a stoly, okolo obrazy nakreslené tužkou, popřípadě černobílé fotky, gramofon atd. Díky těmto věcem cítím útulnost a pohodlí. Miluju, když mám okolo sebe umělecké předměty a k tomu piji svou oblíbenou kávu či čaj.

V kavárně mě také často napadají nejlepší nápady. Takže, když tam jdu sama tak si s sebou vezmu notebook či sešit a píšu do něj různé příběhy, deník a někdy i básničky. Někdy si vezmu i knížku a čtu si. Další dny jsou, když tam jdu se svými přáteli. Někdy se dokážeme při kafi tak zakecat, že všichni okolo na nás koukají.

Když jsem byla v Londýně, šli jsme po dlouhé cestě s kamarádkou do jedné útulné kavárny, která vypadala přesně, jak popisuji své oblíbené. Šli jsme do přízemí sedli si a kolem jsme viděli spoustu lidí a slyšeli pouze angličtinu s britským přízvukem. Pro mě to byl prostě ráj, protože tenhle přízvuk naprosto miluju!

Mám velké štěstí, protože v místě kde bydlím mám kousíček od sebe také jednu ze svých oblíbených kaváren a do té chodím nejčastěji. Také vypadá přesně tak jak jí popisuji.

Vůně kávy a dřevěné věci okolo to je pro mě ten největší odpočinek od reality. A jaké jsou vaše oblíbená místa na odpočinek a pobavení se s přáteli?

Mějte se krásně.
Vaše Ronnie Wolfová xxx.
(Toto je ta kavárnička nacházející se blízko mého bydliště.)
(Výborná teplá meruňková domácí limonáda se skořicí - yummy ♥)
 

3 people judged this article.

Poll

Myslíte si, že rok 2015 bude vašim šťastným?

Ano
Ne
Nevím, ale doufám, že ano.

Comments

1 m-grndfan m-grndfan | Web | 16. january 2015 at 17:12 | React

čaukos, pěkně si to tu vedeš (y) taky jsem kavárenskej člověk ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement