Start. Why?

10. january 2015 at 17:55 | Ronnie Wolf

Zdravím tě světe!

(ano velmi vtipný zdravit celý svět, když se sem celý svět rozhodně nepodívá.)

Rozhodla jsem se psát blog. Proč?

Znáte takový ten pocit, kdy jste plný emocí a věcí, které by jste někam napsali nebo se někomu vykecali? Věřím, že ano. Určitě se každý z vás dostane do životní fáze, kde nemůže najít skoro nikoho kdo by měl stejné problémy a myšlenky jako vy, někoho kdo by vás zkrátka pochopil.

Častokrát jsem si psala do deníčku. Na papír jsem vylila všechny své pocity a myšlenky a vyprázdnila hlavu. Myslím si, že je to jeden z nejlepších způsobů, jak vyjádřit své emoce a myšlenky tím, že si je jednoduše zapíšete. Jednoho dne je budete moct zase otevřít a zasmát se tomu, co vám tehdy přišlo vážné a do koho jste tehdy byli blázni.

To je jeden z důvodů, proč jsem začala s tímhle blogem. Chci ho využít, abych vyjádřila své emoce. Na tomhle místě to můžu být jednošuje opravdová já a nemusím nic předstíra, to je taky důvod, proč tento blog bude anonymní, nemusím se bát, že by si to přečetl někdo ze školy a nebo podobně a pak mě pomlouval za dveřmi, prostě totální svoboda.

Jméno, pod kterém se tady podepisuji, je také v podstatě smyšlené.
Lidé o kterých tu budu psát smyšlení nejsou, ale pravé jména tu psát nebudu .

Proč píšu pod anonymem? Není to důvod, že bych byla ošklivá nebo se styděla za to co píši. Ale je smutné co se v dnešní době děje. Jací jsou falešní lidé okolo vás a nikomu nemůžete věřit. Například znám jednu kamarádku co psala blog neanonymně a ve škole si každý o ní šeptá, co je to za prase a podobně. Chci na tomto místě být naprosot úpřímná a psát docela osobní věci a problémy. A nepotřebuji, aby falešní lidé okolo mě, které nemám ráda o mě něco věděli.

Další věc, tentokrát veselá, že se s svámi chci podělit o hezké chvíle a třeba vám zlepšit náladu. Ráda fotím takže chci přidávat různé fotky z výletů a z hezkých chvil. Bohužel se, ale pro zatím nedočkáte žádné selfie a podobně to by potom neudrželo mojí anonymitu.

Dále bych vám nějak chtěla pomoct. Pokud vás bude něco trápit nebo ve chvíli, kdy si přečtete můj článek vám toto přijde povědomé tak mi určitě napište.

Tak to bude asi pro začátek všechno. Děkuji, jestli si to někdo vůbec přečetl. A pokud máte nějaké otázky ohledně toho nebo nějaký názor tak mi určitě napište do komentářů.

Mějte hezký den (večer)
vaše Ronnie Wolfová.
 

5 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement