#Who loves Mondays?

19. january 2015 at 16:29 | Ronnie Wolf |  Life

Milí čtenáři,

Opravdu musí pondělky existovat? Neříkám, že bych je přímo nesnášela. Poslední dobou je můj nejhorší den úterý. Ale opravdu, co se mi dneska všechno stalo, na to koukám s otevřenou pusou.
Opomenu cestu do školy, kde můj bejvalý kluk, můj kamarád, mě ignoroval i po tom, co jsem ho pozdravila. Nesundal si ani sluchátka z uší jen se na mě podíval a když přišli jeho kamarádi, tak šel k nim, tak jsem radši šla o kus dál a dělala, že se to nikdy nestalo.

Ty strašné, úmorné hodiny ve škole raději komentovat nebudu . Ale překvapivě jsem z jednoho předmětu, co mi poslední dobou nejde dostala za dvě, to docela koukám. Při jedné hodině, kde jsme psali test se mě kamarádka ptala na odpovědi. Jelikož jsem ale věděla, že to nestíhám a musím se soustředit, tak jsem jí řekla, že to prostě nestíhám a ona řekla "Jak myslíš.", pak se mnou skoro celý den nepromluvila a tvářila se uraženě. Poslední dobou se takhle chová, co si myslí, že přátelství je o tom, že když jí neporadím, protože jsem ve stresu, čehož si ona ani nevšimne, že tím jí jako nějak chci ublížit nebo co? Opravdu? Vůbec to chování nechápu. Dále na mě začal řvát jeden kluk, o kterém jsem vám tu mimochodem psala "básničku". Obviňoval mě z něčeho, co jsem neudělala, typicky. Ještě k tomu to ani není moje věc, tak nechápu z jakého důvodu mě do toho tahá. Takže ve škole blbý známky a chování některých lidí zkrátka, co víc si přát od pondělka.

Jelikož jsem se rozhodla, že pokud nebudu mít moc dobrý den, tak si ho nějak zlepším. A tohodle pravidla se zatím tento rok držím. Tak jsem cestou ze školy přemýšlela, jak si ho zlepším a šla jsem do knihkupectví a koupila si "Wreck This Journal", který jsem si už chtěla dlouhou dobu koupit. A opravdu z toho mám radost.
Opravdu jsem si myslela, že si udělám hezkou chvilku. A najednou mi napsala jedna kamarádka, že objevila, že moje letní láska z Řecka se zasnoubila. Ano některé věci vám mohou vzít dech. Nicméně jsem se jen usmála a řekla, že mu to přeji.

Tak jsem si udělala coffee time a dala si donuta a zbytek dne strávím psaním článků, učení se slovíček z němčiny, čtení knížky, cvičení a vana doufejme, že to stihnu.

Mějte se xxxx,
Ronnie Wolfová.

 

3 people judged this article.

Poll

Myslíte si, že rok 2015 bude vašim šťastným?

Ano
Ne
Nevím, ale doufám, že ano.

Comments

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 19. january 2015 at 16:31 | React

Wreck This Journal bych si taky chtěla pořídit, musí to být docela sranda :))

2 m-grndfan m-grndfan | Web | 20. january 2015 at 20:07 | React

Taky mám takovou spolužačku a upřímně, nemá cenu se tím stresovat. To, že ona něco neumí není tvůj problém ;) neřešit a "užívat" si, i když to v tý škole dost dobře nejde :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement