TEAtox - Your Tea - Tiny Tea

5. february 2015 at 18:12 | Ronnie Wolf |  lifestyle

Tak mi dneska konečně přišel čajík, a tak bych vám o něm chtěla říci pár věcí. Pro ty, co se o teatox a nebo všeobecně o tyto věci zajímá to asi nebude nic nového. Ale ostatní bych ráda seznámila s pár základními informacemi a také s první zkušeností, nicméně po 28 dnech vám napíšu, jak to celé dopadlo.

*Vybrala jsem si od Your Tea - Tiny Tea - nicméně tato značka dělá spoustu jiných čajů : HAPPY TEA, ENERGY TEA, SLEEP TEA, HANGOVER TEA a další.

*Čaj se skládá z bylinné směsy, který by vám měla pročistit váš trávicí systém, zbavit vás toxinu v těle. Celkově by vám měl dodat energii, pomoct při ztrátě váhy a rozjasnit pleť.*

* Tiny Tea se pije 3x denně (ráno, dopoledne a večer). Nesmí se před ním půl hodiny jíst a i poté půl hodiny nejíst. Při 28 denním detoxu by jste měli jíst vyváženou stravu. Což si myslím, že je skvělé pokud začínáte s lepším životním stylem. A chcete začít jíst zdravě, tak toto by vás trochu mělo popostrčít, aby jste to dodržovali.*

Nicméně pít čaj nestačí. Je to pouze "doplněk stravy". Takže pokud chcete vidět nějaké zlepšení, měli by jste při tom cvičit nebo dělat nějaký sport a jíst vyváženou stravu samozřejmě.

Čaj mi přišel ve velmi roztomilé krabičce. Jeho zemitou, bylinnou vůni cítím momentálně naprosto všude. :D Čaj mi velmi chutnal, ale nicméně ho nepočítám mezi své nejoblíbenější. Nevím, jak přesně bych vám popsala chuť čaje, přibližně chutná podobně, jako voní :D. Cena není zrovna moc příznivá, ale cena různých prášků či doplňků stravy také zrovna moc příjemná není, a toto je přece jen čistě přírodní výrobek.

Pokud máte nějaké otázky, tak se můžete zeptat.
Držte mi palce při mém 28denním detoxu.
Vaše Ronnie Wolf.
 

2 people judged this article.

Poll

Myslíte si, že rok 2015 bude vašim šťastným?

Ano
Ne
Nevím, ale doufám, že ano.

Comments

1 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 6. february 2015 at 0:06 | React

Ahoj,

kde přesně sis čaj objednala? :)

2 Artis Artis | Web | 25. february 2015 at 21:55 | React

Jsem velký milovník čajů, tohle zní opravdu skvěle! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement