June 2015

H O L I D A Y S

28. june 2015 at 13:37 | Ronnie Wolf |  Life

"Je klid, jediné co slyším je šumění listí, jediné co cítím je vlký vzduch před deštěm. Běhám si a hlavu mám prázdnou.
Hledím na proud řeky a uklidňuje mě to. Mám doběháno a ulehám do trávy a pozoruji mraky před deštěm. Miluji tenhle pocit splynutí s přírodou."

Chtěla jsem vás ještě rychle pozdravit než odjedu na týden bez internetu a bez signálu. Doufám, že jste skvěle odstartovali prázdniny. Napište mi kam se chytáte. Já včera vyrazila na Sněžku viz. obrázek nahoře. A bylo to tam nádherný. Teď se chystám na chalupu, kde to bude určitě skvělá atmosféra a příroda. Až přijedu tak se budu chystat na měsíc do Anglie odkud bych ráda napsala pár článků, jak to tam probíhá.

Mějte se krásně, musela jsem toto napsat v pěti minutách, tak se omlouvám.

Ronnie Wolf


D R E A M S

20. june 2015 at 14:12 | Ronnie Wolf |  Life

"Všude je bílo. Ten sníh je tak lehký a čistý. Nikde není ani stopa. Nejednou se okolo mě něco mihne, ale není to vidět. Když pořádně zpozorním, všimnu si, že je to kočka. Krásně bílá kočka procházející se po sněhu. Není skoro vidět. Sedne si a koukne se na mě. Všimnu si, že jí zdobí pronikavé modré oči. Svým pohledem mě hypnotizuje. Jdu pomalu k ní a volám. Kočka najednou začne být vzteklá a běží proti mně a najednou zmizí…"

Vždycky jsem důvěřovala svým snům. Pokaždé se mi snažily něco říct. Dávaly mi znamení, které měli býti klíčem k mému problému či trápení. Od minulého léta si vždycky tyhle znamení vyhledávám a výsledky hledání mě překvapily. Zatím pokaždé, když jsem měla nějaké trápení a zdál se mi sen, našla jsem odpověď na svůj problém. Strašně mě to fascinuje, jak se nám náš mozek snaží dávat rady, na které sami nechceme přijít během dne.


Chtěla bych vám vzkázat, pokud vás bude něco trápit či budete mít nějaký problém a bude se vám něco zdát, zkuste si vyhledat na internetu, co to znamená, je to velmi zajímavé. (např. na snar.cz)


Jaký byl nejdivnější sen, co jste měli?


Ronnie Wolf xoxo