July 2015

T V É R O Z H O D N U T Í (+ týden na chalupě)

8. july 2015 at 22:58 | Ronnie Wolf |  Life

Každý z nás se dostane do situace, kdy se v něčem rozhoduje. Nejsme si jisti a tak se ptáme svých známých, přátel či rodiny, jak by se zachovali oni. Je to jednoduché to s někým probrat, urychlí to proces rozhodování, ale musíme si uvědomit, že nás to zároveň ovlivní a může to vypadat úplně jinak, než v hloubi duši opravdu chcete.


Měli byste to probrat sami se sebou. Co opravdu chcete? Není to lehké. Je dobré si udělat seznam pro a proti, ale hlavně se rozhodnout podle toho, co chce vaše mysl, vaše srdce a ne to co by udělal někdo jiný. Jde o vaše štěstí, o vaše zážitky o váš život.


Abyste nebyli z tohoto článku na pochybách, nemluvím o rozhodování v nebezpečných situacích, které by mohli ohrožovat vaše zdraví či zdraví jiných.

______________________________________________________________________________

Také bych se svámi podělila o pár fotek z týdnu na chalupě. Moc jsem si to užila a odpočinula si od toho města. Bylo krásné počasí, bylo sice vedro, ale já byla u Berounky a opalovala se takže sem se hezky schladila, když byla potřeba. Chodila sem běhat a nikde žádní auta, jen krásně čistá příroda.
Také jsem navštívila hrad Křivoklát na kterém jsem byla asi tak 100x a pořád se mi strašně líbí.
Za 10 dní jedu do té Anglie juhuhuhu...

Jak jste zvládali ty vedra? A co vás ještě o prázdninách čeká?

KRÁSNÉ LÉTO,
RONNIE WOLF