September 2015

R i s e

26. september 2015 at 22:44 | Ronnie Wolf |  lifestyle

Po krásně prožitých prázdninách a malém šrámu na srdci jsem si řekla, že něco začnu dělat jinak. Přesně před rokem jsem se dostala do podobné situace. Jak jsem to řešila? Jako slaboch, který vede pochmurný depresivní život. Člověk se, ale během života učí a já se tak tentokrát nezachovám.První věc, je zapomenout na to, co vytvořilo šrámy. Jednoduché, zaměstnat se natolik a obklopovat se lidmi, že na přemýšlení nebude čas. Takže jsem si začala hledat brigádu, víc se učit, jezdit na výlety (pokud to čas dovolí), sportovat, číst si a scházet se s přáteli. A nepromrhat volnými chvilkami. - Takhle vypadal můj plán. Co k tomu říct? Zatím to vychází skvěle už je mi skoro dobře, ale je tu jeden úsek dne (není to každý den), kdy si na to vzpomenu - a to je brzo ráno. Zajímalo by mne, jak zničit toto, ale to asi musí odeznít samo.

E S C A P E (poem)

10. september 2015 at 21:30 | Ronnie Wolf |  Life


Toužím po útěku,
co víc k tomu říct.
Nestojím o útěchu,
jen si v klidu v lese číst.Neslyšet ten řev a splín,
jen poslouchat ptačí zpěv.
Vím, že to zní zvláštně,
ale klidných chvilek já nezažila ani pět.


Stačilo by povolit lano
a trochu pustit.
Přestat tak řvát
a přestat mě dusit.


Nechat mě žít,
nechat mě splnit si své sny.
Otevřít mou mysl
pro usměvavé dny.

- N O T I O N S -

1. september 2015 at 21:30 | Ronnie Wolf |  Life

Stala se mi věc, která poukázala na mou stálou naivitu. A to jsem si myslela, že v mém mozku už pro ni není místo. Nicméně ta věc mi otevřela oči v dalších směrech, cestách, o kterých jsem dříve nepřemýšlela. Ještě nevím, jestli tento článek bude mít smysl nebo to budou jen výkřiky do kamenné skály, ale ráda bych se při tomto psaní nad tím zamyslela.


Jsou tu lidé - lidé, které známe, lidé, které potkáváme, lidé, které známe z vyprávění. Ať už jsou nám blízcí, či velice vzdálení, ať už se třeba jedná o nás samotné, něco nás spojuje - představy. Představu, kterou dokáže vytvořit ten člověk, či my. Domněnku o tom, jaký člověk skutečně je.