R i s e

26. september 2015 at 22:44 | Ronnie Wolf |  lifestyle

Po krásně prožitých prázdninách a malém šrámu na srdci jsem si řekla, že něco začnu dělat jinak. Přesně před rokem jsem se dostala do podobné situace. Jak jsem to řešila? Jako slaboch, který vede pochmurný depresivní život. Člověk se, ale během života učí a já se tak tentokrát nezachovám.První věc, je zapomenout na to, co vytvořilo šrámy. Jednoduché, zaměstnat se natolik a obklopovat se lidmi, že na přemýšlení nebude čas. Takže jsem si začala hledat brigádu, víc se učit, jezdit na výlety (pokud to čas dovolí), sportovat, číst si a scházet se s přáteli. A nepromrhat volnými chvilkami. - Takhle vypadal můj plán. Co k tomu říct? Zatím to vychází skvěle už je mi skoro dobře, ale je tu jeden úsek dne (není to každý den), kdy si na to vzpomenu - a to je brzo ráno. Zajímalo by mne, jak zničit toto, ale to asi musí odeznít samo.Druhá věc je pokračovat v tom v čem jsem začala před prázdninami. Před tím než sem jela do Anglie, tak sem se hodně věnovala životnímu stylu. V Anglii na to moc času nebylo. A co se týče jídelníčku tam? Pro ty, kdo máte představu o tom, jak tam vypadá stravování, tak snad nemusím popisovat. A samozřejmě pohyb. Mé skvělé běhání se snížilo na 3/4 výkonu, oproti tomu, jaký byl před tím, takže se musíme dát do práce. - Jak to vypadá? V Pondělí mi škola naštěstí začíná od 9:45, což je super, můžu si jít v pondělí ráno zaběhat. Samozřejmě i po škole zhruba každý druhý den a večer ještě cvičení. Také jsem se pokusila vstávat o půl hodiny dříve, abych si vždycky trochu zacvičila. Se stravou jsem to taky trochu upravila a stáhla si do mobilu aplikaci "fit recepty", můžu doporučit, dost jsem se přiučila.

(mé oblíbené snídaně a sváča - můj mobil je zahlcen fotkami mého jídla)

(behání v pondělí ráno - jak se pak krásně učí)


A třetí věc je uspořádání. To se teď netýká žádného nového startu, ale spíš přítomnosti. Třetí ročník je třetí ročník, ale maturita se i tak blíží, takže ve škole se snažím přitvrdit, jelikož už jsem si trochu ujasnila, co chci dělat. Dokonce už jsem si našla přípravku na vysokou. Okrem školy jsem si trochu uspořádala svou psychiku a to konkrétně smířlivostí se vším s čím jsem byla v rozporu. Ať už se jedná o lidi, které nemusím, nebo o věci, které se kolem mne dějí, a já s nimi nejsem spokojená. Některé věci prostě nezměníte a musíte se s tím smířit a prostě si to nebrat k srdci a brát to tak jak to je. Musím říct, že mi to teď dost pomohlo, ušetřilo to čas i zbytečné rozčilování.

A poslední věc umět si udělat čas na sebe. Ráda trávím čas s přáteli, ale i sama. Můžu o sobě říct, že jsem svá nejlepší kamarádka. Jeden můj kamarád mi řekl, že si vidím až do žaludku a měl pravdu. - Někdy si od všeho potřebuju odpočinout a vypnout a to jde jenom se mnou. Ráda chodím sama na procházky se sluchátky v uších a jen tak sleduju přírodu kolem sebe. Ráda si v pokoji čtu při vůni svíčky. Ráda si jen tak píšu do bloku příběhy beze smyslu. - Prostě a jednoduše nevadí mi být sama. A udělat si na sebe čas od času čas je výborným způsobem relaxace.


(mé cvhilky o samotě jsou vždycky kouzelné)

Doufám, že i ty můj milý čtenáři jsi se vzpamatoval z léta a přivítal jsi barevný podzim.
Děkuji za přečtení a přeji hodně štěstí s novými začátky.

Ronnie Wolf
 

7 people judged this article.

Poll

Je pro vás životní styl důležitý?

ANO :)
NE :(

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 26. september 2015 at 23:34 | React

Přesně, excelentně, lepší řešení už není. Správně jsi uchopila situaci do svých rukou a čas také pomohl. Některé věci opravdu nejdou změnit. Obdivuji a souhlasím s tvým názorem, že to musíme brát tak, jak to je a nepitvat se v tom. To je nejlepší recept. Přeji ti úspěšné dny týdny ve škole. ♥XOXO♥

2 Elis Elis | Web | 26. september 2015 at 23:54 | React

Přesně tak, člověk se nesmí nechat zdeptat, všechno co nás v životě potká, ať dobré nebo zlé, nás poučí a  posune dál, co nás nezabije, to nás posílí... :-)

3 kelly145 kelly145 | Web | 27. september 2015 at 10:30 | React

presne tak :) nenechaj sa zdeptať všetko zlé je k niečomu dobre

4 Rezzy Rezzy | Web | 28. september 2015 at 7:06 | React

Tvoje strategie je skvělá, tleskám :-) S těmi rány asi bohužel neporadím. Taky mívám někdy krušná rána a nevím co s tím...
Moc ti držím palce, ať se ti v životě a ve škole daří a ať jde vše podle tvých plánů :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement