January 2016

NEČEKANÉ

29. january 2016 at 17:52 | Ronnie Wolf |  Life

V tomto článku budu mluvit o neočekávaných zvratech, které se mi v brzké době přihodily.

C L E A R your mind

10. january 2016 at 21:59 | Ronnie Wolf |  adventure diary

Ject na otočku na hory byla ta nejlepší očista, která se mi za poslední doby dostala. Ano vím, že prázdniny a poklidné Vánoce byly ještě před malou chvilkou, ale upřímně mě to všechno okolo Vánoc trochu unavilo. Ještě k tomu tento týden proběhlo mnoho testů a mnoho zkoušení a následující týden bude to samé.
Na jeden den od všeho utéct a na chvilku na všechno zapomenout, věnovat se lyžování a klepání se zimou, vůbec nebylo na škodu. Hlavně mě také uchvátila krajina Krušných hor, kdysi jsme na toto místo jezdívali, když jsem byla malé dítě.
Po příjezdu jsem se horlivě a bez váhání pustila do učení a vůbec mi to nevadilo, měla jsem čistou hlavu plnou kreativních nápadů a tělo plné energie. Takže za nejlepší očistu a naplňovač energie považuji sport a změnu prostředí.


Let it snow

7. january 2016 at 22:14 | Ronnie Wolf |  adventure diary

Krásný den!
Už máme skoro první lednový týden za sebou a začínáme nové kapitoly či pokračujme ve starých. Já osobně už jsem stihla obejít spoustu výprodejů a sehnala jsem skvělé kousky a zítra vyrážím na jeden den na hory, takže mi ten rok začíná hezky. Škoda, že v období Vánoc nebyla krajina takto krásně pokrytá sněhem, ale co se dá dělat, jednoduše řečeno české Vánoce na blátě, klasicky. Ale aspoň těch pár lednových dní jsme se sněhem a nízkými teplotami mohli těšit, abychom také nezapoměli jak má zima vypadat. Proto jsem také v den, kdy mi bylo řečeno, že další den sníh roztaje (úplně neroztál) vyrazila fotit zimní fotografie. Úpřímně nevím jakým způsobem to vnímáte vy, ale já se přírodou velice těším a velice obdivuji její krásu. A v tomto stádiu, kdy je pokrytá sněhem, mi přijde vše magické.

N E W Y E A R

1. january 2016 at 20:30 | Ronnie Wolf |  Life

Drazí čtenáři,
přeji vám všem Šťastný Nový rok a také, aby se vaše tajná přání vyplnila. Přeji vám, aby jste žili ve zdraví a lásce, zažili spoustu skvělých zážitků a vytvořili ty nejkrásnější vzpomínky.

Minulý rok se mi v životě přihodilo spustu špatných, smutných a bolestných věcí se kterými jsem se musela vypořádat. Spusta lidí odešla, spousta lidí přišla, někteří odešli navždy, jiní přišli a vím, že už mi ze srdce jen tak neodejdou. I přes všechny bolestné události, které mě posunuly dál, jsem zažila i skvělé zážitky. Dokonce se mi splnily i některé sny. Překonala jsem depresy společně se svými přáteli. - Jednoduše bych tento rok nazvala "Rok facek, občasných pohlazení a dospívání" Nechápu, jak si někteří čtrnáctiletý děti můžou myslet, že v patnácti či v osmnácti už budou dospělí, dle mého názoru postupně dospíváme celý život a vyplatí se vyslechnou zkušenějšího člověka.

Dále bych se chtěla vyjádřit k práci na blogu. Minulý rok jsem hlavně zkoumala o čem všem bych mohla psát v čem se nejvíce vidím. Tento rok bych na tomto blogu chtěla více zapracovat, zapisuji si to jako jedno ze svých předsevzetích.

Přeji všem hodně úspěchů. A ráda se dozvím, jak jste oslavili Nový rok.

S láskou
Ronnie Wolf